Konferenca na letni skupščini EAMDA

HotelHolidayZG-AGA2017

Konferenca na letni skupščini EAMDA

Evropsko združenje društev distrofikov – EAMDA (ang. European Alliance of Neuromuscular Disorders Associations) v sklopu svoje letne skupščine organizira konferenco, ki je vsebinsko razdeljena na dva dela: medicinski in socialni. V medicinskem delu se predstavijo domači in tuji strokovnjaki s področja mišično in živčno-mišičnih obolenj, v socialnem pa se predstavijo distrofiki in njihova aktivna vloga v družbi. Letošnja tematika medicinskega dela se bo poleg aktualnih zdravil za različne oblike obolenj dotikala tudi tako imenovane roborantne (krepilne) terapije. Vabimo vas, da se konference udeležite. Prijavnica in program konference sta dosegljivi na spletni strani EAMDA. Rok za prijavo je 10.10.2017.