Srečanje Odbora za ALS

Srečanje Odbora za ALS

Vabimo vas na redno mesečno srečanje Odbora za ALS s predavanjem

RAZVIJANJE SOČUTJA DO SEBE KOT PODPORA PRI SOOČANJU Z IZGUBO ZDRAVJA

v petek, 16. decembra 2022, ob 17.30 uri, preko zoom aplikacije.

Na srečanju bomo govorili o psihološkem soočanju z izgubo zdravja. Dotaknili se bomo vprašanj, kako se soočati s porajajočimi čustvi. Osvetlili bomo zlasti vidik razvijanja sočutja do sebe, kot pomembne kvalitete pristopanja k spoprijemanju s trpljenjem, ranljivostjo in bolečino. Ne bomo pa pozabili na svetlobo, na tiste lučke, ki so in svetijo v vsakem od nas in na katere v težkih trenutkih življenja nehote vse prevečkrat pozabljamo.

Srečanje, ki ga bo vodila mag. Urša Marn Kosin, socialna pedagoginja in integrativna psihoterapevtka, bo potekalo v obliki krajšega predavanja, pogovora, izmenjave mnenj in izkušenj ter vodenih vaj.

Vse kar si bomo medsebojno podelili na srečanju, je zaupno in bo ostalo med nami.

 *     *     *     *     *

Prosimo vas, da svojo udeležbo sporočite na e-naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si. Po prijavi vam bomo na vaš e-naslov poslali povezavo do srečanja in navodila za sodelovanje. Za dodatne informacije smo vam na razpolago vsak delovni dan med 9. in 12. uro na telefonski številki 01/47 20 513 ali po e-pošti.

Veselimo se srečanja in vas lepo pozdravljamo.