Ali poznam hereditarno motorično senzorično nevropatijo – HMSN obolenje?

Ali poznam hereditarno motorično senzorično nevropatijo – HMSN obolenje?

Po odpovedi v aprilu vas ponovno vabimo na predavanje

ALI POZNAM HEREDITARNO MOTORIČNO SENZORIČNO NEVROPATIJO – HMSN OBOLENJE?

doc. dr. Lee Leonardis, dr. med., iz Kliničnega inštituta za klinično nevrofiziologijo UKC Ljubljana,

 

v četrtek, 18. maja 2023, ob 16. uri,

preko Zoom aplikacije.

Poznavanje svojega redkega obolenja je za vsakega obolelega zelo pomembno, zato smo pripravili zdravstveno predavanje, na katerem bo doc. dr. Leonardis predstavila HMSN obolenje, kateri tipi obstajajo, kako poteka diagnosticiranje in kakšni so obeti zdravljenja. V drugem delu srečanja bo odgovarjala na vaša vprašanja, ki jih lahko posredujete tudi v naprej na naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si .

*     *     *     *     *

Prosimo vas, da svojo udeležbo sporočite na e-naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si . Po prijavi vam bomo na vaš e-naslov poslali povezavo do predavanja in navodila za sodelovanje. Za dodatne informacije smo vam na razpolago vsak delovni dan med 9. in 12. uro na telefonski številki 01/47 20 513 ali po e-pošti.

Veselimo se srečanja in vas lepo pozdravljamo.