Nove možnosti zdravljenja obolelih z DMD

Nove možnosti zdravljenja obolelih z DMD

Ob svetovnem dnevu Duchennove in Beckerjeve mišične distrofije

vas vabimo na zoom predavanje

Nove možnosti zdravljenja obolelih z Duchennovo mišično distrofijo

prof. dr. Damjana Osredkarja, dr. med., predstojnika KO za otroško, mladostniško in razvojno nevrologijo iz Pediatrične klinike UKC Ljubljana,

 v ponedeljek, 4. septembra 2023, ob 16. uri,

preko Zoom aplikacije.

 

Poznavanje svojega redkega obolenja je za obolelega in njegovo družino zelo pomembno, zato smo pripravili zdravstveno predavanje, na katerem bo prof. dr. Osredkar spregovoril o obetih zdravljenja. V drugem delu srečanja bo odgovarjala na vaša vprašanja, ki jih lahko posredujete tudi v naprej na naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si .

*     *     *     *     *

Prosimo vas, da svojo udeležbo sporočite na e-naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si . Po prijavi vam bomo na vaš e-naslov poslali povezavo do predavanja in navodila za sodelovanje. Za dodatne informacije smo vam na razpolago vsak delovni dan med 9. in 12. uro na telefonski številki 01/47 20 513 ali po e-pošti.

Veselimo se srečanja in vas lepo pozdravljamo.