Drugi transnacionalni sestanek

About This Project

Konec marca smo na dvodnevnem obisku v Sloveniji v okviru 2. Transnacionalnega sestanka gostili ekipo hrvaških strokovnih delavcev in mladih distrofikov. Predstavili smo delovanje in posebne socialne programe društva, različne projekte in aktivnosti, v katere so vključeni mladi člani društva, udeleženci pa so si ogledali tudi obe društveni invalidski podjetji Birografiko Bori v Ljubljani in Dom dva topola v Izoli. V okviru dvodnevnega obiska je bila organizirana tudi okrogla miza, na kateri smo izmenjali izkušnje strokovnih delavcev in mladih članov obeh partnerskih organizacij na področju uporabe digitalnih orodij. Dvodnevno srečanje smo zaključili z mislijo, da so taki obiski koristni za obe partnerski organizaciji, saj je to priložnost, da se mladi distrofiki spoznajo in se hkrati kaj novega naučimo iz primerov dobrih praks kolegov.

Category
Digitalno okno v svet MD