Sodelavci društva

Sodelavci v LJUBLJANI

Mateja Toman

Predsednica

t: (01) 47-20-513
e: mateja.toman@drustvo-distrofikov.si

Martin Gec

Finančnik

t: (01) 47-20-502
e: martin.gec@drustvo-distrofikov.si

Nataša Kosi

Finančni analitik

t: (01) 47-20-501
e: natasa.kosi@drustvo-distrofikov.si

Iztok Mrak

Socialni delavec

t: (01) 47-20-552
e: iztok.mrak@drustvo-distrofikov.si

Tea Černigoj Pušnjak

Socialna organizatorka

t: (01) 47-20-554
e: tea.cernigoj@drustvo-distrofikov.si

Andreja Šuštar

Strokovna sodelavka

t: (01) 47-20-513
e: andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si

Tamara Horvat Madjar

Strokovna sodelavka

t: /
e: tamara.horvat@drustvo-distrofikov.si

Gašper Krvina

Organizator prevozov

t: (01) 47-20-559
e: gasper.krvina@drustvo-distrofikov.si

Osebna asistenca

Karmen Bajt

Strokovni vodja osebne asistence

t: (01) 47-20-560
e: karmen.bajt@drustvo-distrofikov.si

Sabina Zajec

Usklajevalka osebne asistence

t: (01) 47-20-561
e: sabina.zajec@drustvo-distrofikov.si

Eva Legvart

Usklajevalka osebne asistence

t: (01) 47-20-562
e: eva.legvart@drustvo-distrofikov.si

Mateja Švajger

Usklajevalka osebne asistence

t: (01) 47-20-563
e: mateja.svajger@drustvo-distrofikov.si

Anja Vivod

Usklajevalka osebne asistence

t: (01) 47-20-564
e: anja.vivod@drustvo-distrofikov.si

Sodelavci v MARIBORU

Dejan Šamperl

Koordinator štajersko prekmurskega poverjeništva

t: (040) 844-046
e: dejan.samperl@drustvo-distrofikov.si




Na področju socialnega varstva, pripravi in vodenju posebnih socialnih programov za distrofike imamo dolgoletne izkušnje.

Pomagajte nam pri uresničevanju izvajanja posebnih socialnih programov