Košarkaši na obisku v Domu dva topola

Košarkaši na obisku v Domu dva topola

V petek 10. julija nas je v Domu dva topola v Izoli obiskal naš dolgoletni košarkarski reprezentant, Nebojša Joksimović. Prišel je na prošnjo enega od zaposlenih in se takoj izkazal za hvalevrednega gosta. Na vprašanja uporabnikov doma je odgovarjal brez naduvanosti, kot da ne bi bil eden bolj izkušenejših v naši reprezentanci, ki bo to poletje na eurobasketu poizkušala narediti dober rezultat. Ker je Nebojša brez kluba se je kar samo po sebi postavljalo vprašanje kje bo nadaljeval kariero. Na vprašanje našega šlana, če bo to v letošnjem državnem prvaku Tajfunu se je Nebojša samo pomenljivo nasmehnil. Na vpršanje kateri od obeg trenerjev, Džikić ali Zdovc je bolj zahteven, pa je diplomatsko odgovoril, da imata različna koncepta igre in ju je zato zelo nehvaležno primerjati. Na koncu je Nebojša ugodil želji po fotografiranju in dajanju avtogramov. Tako se je zaključilo zelo prijetno popoldne z našim otganizatorjem igre, ki bo nosil eno od ključnih vlog na letošnjem evropskem prvenstvu.