Razpis DP invalidov v hitropoteznem šahu posamično

Razpis DP invalidov v hitropoteznem šahu posamično

Zveza za šport invalidov Slovenije – Paraolimpijski komite (v nadaljevanju ZŠIS-POK), skladno z letnim koledarjem DP invalidov za leto 2016, razpisuje DP invalidov v hitropoteznem šahu posamično, ki bo 12. marca 2016 potekalo v Litiji. V priponki si lahko preberete vso razpisno dokumentacijo. Dokumentacija zaradi prenavljanja spletne strani trenutno ni dostopna na domači spletni strani ZŠIS-POK.

Vse prijavitelje prosimo, da se držijo rokov in pravil za oddajo prijav, ROK ZA ODDAJO PRIJAV JE 4. marca 2016. Nepopolnih in prepoznih prijav ne bomo sprejemali. Prosimo, da vaše prijave oddate preko spletnih prijav na strani https://prijava.zsis.si, kjer se prijavite z uporabniškim imenom in geslom, ki vam je bil poslan na društveni elektronski naslov. V kolikor niste prepričani o uporabniškem imenu in geslu nas prosimo kontaktirajte na 01 5300 895. Hkrati vas prosimo, da prijavnice pošljete tudi na elektronski naslov primoz.jeralic@zsis.si, ker bomo zaradi novega sistema prijav le tako lahko preverjali ali smo prejeli vašo prijavnico preko spleta ali ne. Tovrstno preverjanje prijav bo potekalo do aprila. Prijavnic po navadni pošti ne bomo upoštevali!!!

V kolikor vaše prijave ne boste oddali tudi elektronsko bomo šteli vašo prijavo za brezpredmetno.

Več info dobite TUKAJ.