Posamično šahovsko prvenstvo distrofikov

Posamično šahovsko prvenstvo distrofikov

Leto se je obrnilo in prišel je čas, ko se šahovski entuziasti med distrofiki prijavljajo na posamično šahovsko prvenstvo distrofikov Slovenije. Tudi letos ga organiziramo v sodelovanju z Zvezo za šport invalidov Slovenije – Paraolimpijskim komitejem, in sicer ločeno v ženski in moški kategoriji. Prvenstvo bo potekalo v Domu dva topola v Izoli, in sicer od 8. do 10.4.2016. Z žrebanjem in nato odigranim 1. krogom, se bosta turnirja v obeh konkurencah začela v petek ob 17.00 uri.

Vabimo vse distrofike šahiste, da se tega turnirja udeležite in nam NAJKASNEJE DO 4.4.2016 vrnete izpolnjeno prijavnico po navadni ali e-pošti. Za vse šahiste in po potrebi za njihove spremljevalce bo zagotovljeno bivanje in prehrana. Prosimo vas, da nam v primeru potrebe po prevozu od Ljubljane do Izole to sporočite, prav tako najkasneje do 4.4.2016.

Prijavnica je dosegljiva TUKAJ.