Planica 2018

Planica 2018

Zveza za šport invalidov Slovenije – Paraolimpijski komite (ZŠIS-POK), skupaj s partnerji omogoča gibalno oviranim invalidom ogled finala svetovnega pokala v smučarskih skokih v Planici. Udeležencem bo, na kar najbolj prijazen način, z čim manj logističnimi ovirami/zagatami, prevozom na relaciji Ljubljana-Planica-Ljubljana, omogočen brezplačen ogled posameznega dneva tekmovanja (22., 23. in 25.3. 2018). ZŠIS-POK v ta namen organizira nagradno igro s katero bo 10 invalidom (plus 1 spremljevalec na vsakega invalida) omogočen ogled posameznega tekmovalnega dneva.

V nagradni igri lahko veljavno sodelujejo vse osebe z 100% gibalno oviranostjo spodnjih okončin. Vsak invalid se lahko prijavi za posamezen ali več tekmovalnih dnevov.
Spletna povezava do nagradne igre:

NAGRADNA IGRA: #PlanicaPraznikVseh – vsak dan po 10 invalidov v Planico