Knjižica »Branilec vesolja«

Knjižica »Branilec vesolja«

Izšla je knjižica z naslovom »Branilec vesolja«, v kateri so na nazoren in razumljiv način prikazane vaje za raztezanje za otroke z Duchennovo mišično distrofijo. Knjižica je izdana v dveh različicah: za malčke in nekoliko večje otroke. Izid knjižice je omogočila družba PTC Therapeutics v sodelovanju s podjetjem Medis d.o.o. in Univerzitetnim kliničnim centrom Ljubljana. Pri nastanku knjižice je sodelovalo tudi Društvo distrofikov Slovenije, naši najmlajši člani z Duchennovo mišično distrofijo so izbrali imena risanih junakov, ki nastopajo v slikanici. Obe različici brošure sta dostopni na naši spletni strani v rubriki Publikacije. Kdor bi želel prejeti knjižico v tiskani obliki, naj nam to sporoči na e-naslov: info [at] drustvo-distrofikov.si .