Z glasbo v pravljični svet in nazaj

Z glasbo v pravljični svet in nazaj

Med 10. in 11. oktobrom se bo v Kulturnem centru Schellenburg v Ljubljeni odvijal seminar na temo ustvarjalnost skozi glasbo. Ena izmed tematik širjenje meja ustvarjalnosti bo posvečena terapevtskim vidikom glasbe, pristopom in delu z najmlajšimi otroki in invalidi. Njegovo vsebinsko jedro bosta oblikovala skladatelja Matej Bonin in Tadeja Vulc, ki s svojo poetiko neposredno nagovarjata otroke različnih starosti in zanimanj ter jih popeljeta v prostrani svet glasbene domišljije.

V petek, 11. 10. 2019 med 11. in 12.45. uro bo skladatelj, dirigent in čembalist Branimir Rezić izvedel seminar z naslovom »Jaz in moji učenci pri »preskakovanju ovir«: pristopi in delo z gibalno oviranimi osebami«.

Vabljeni vsi, ki bi radi razširili svoje znanje na področju invalidnosti skozi glasbo.

Več o dogodku si lahko preberete na spodnji povezavi: https://www.glasbenamatica.si/koncerti/z-glasbo-v-pravljicni-svet-in-nazaj/ .

Vljudno vabljeni.