Potopisno predavanje južna Koreja in Tajvan

Potopisno predavanje južna Koreja in Tajvan

Vljudno vas vabimo na potopisno predavanje »JUŽNA KOREJA IN TAJVAN«

KDAJ: četrtek, 1.10.2020 ob 17.00 uri

KJE: Društvo distrofikov Slovenije, Linhartova 1, Ljubljana (pritličje)

PREDAVATELJ: Zoran Furman, svetovni popotnik

»Popotovanje pričnem v Korejski prestolnici Seul. Bogato kulturo in zahodnjaški vpliv občutiš na vsakem koraku. Sledi Nacionalni park Seoraksan, obdan z dolinami, potoki in zanimivimi skalnimi formacijami… Kot navdušenec nad olimpijskimi igrami obiščem Pjongčang, točneje mesto Hoenggye, kjer so potekale zimske olimpijske igre 2018.

Tajpej, prestolnica Tajvana me preseneti s povsem drugačno kulturo in energijo, kot sem jo čutil v Južni Koreji. Bogata kultura, neke vrste zmes med Kitajsko in Japonsko. Sprehodim se po mestu, kjer začutim pravo podobo Azije, tako v načinu življenja, kakor tudi po uličnem utripu…«

Če so vas zgornje vrstice pritegnile vas prosimo, da nam do srede 30.9.2020 javite svojo udeležbo na elektronski naslov tea.cernigoj@drustvo-distrofikov.si, oziroma po telefonu na številko: 01/ 47 20 554.