Javno nastopanje in nadaljevalni tečaj NLP

Javno nastopanje in nadaljevalni tečaj NLP

Vljudno vas vabimo, da se udeležite nadaljevalnega izobraževalnega programa »Nevro lingvistično programiranje (NLP)« s treningom javnega nastopanja. Nevro-lingvistično programiranje je napreden sistem komunikacijskih orodij in tehnik o osebni odličnosti, ki so izjemno uporabne za izboljšanje učinkovitosti tako v poslovnem svetu kot v osebnem življenju, veščine javnega nastopanja pa tudi vedno bolj cenjene in za mnoge od nas dandanes prav tako že nuja kot ena od službenih obveznosti, vse pogosteje pa tudi izven poklicne angažiranosti. Izobraževanje bo potekalo preko aplikacije Zoom v varnem domačem okolju vsakih 14 dni po tri tri ure, in sicer od 10.12.2020 pa vse do predvidenega zaključka izobraževanja v maju 2021. Prijave se zbirajo do srede, 9.12.2020 na naslovu društva. Vabljeni!