Spletno predavanje »Kako se odzivamo na različne življenjske situacije«

Spletno predavanje »Kako se odzivamo na različne življenjske situacije«

Vabimo vas na dogodek z naslovom »Kako se odzivamo na različne življenjske situacije«, ki bo potekal v torek, 23.2.2021 ob 17. uri preko spletne aplikacije Zoom.

Na trenutno situacijo v pri nas in v svetu bomo pogledali z drugega zornega kota. Spoznali bomo pomen nas samih ter našega zaznavanja in odzivanja na katerokoli, nam pomembno, življenjsko situacijo. Govorili bomo tudi o tem, kako nam lahko pri tem pomaga stik s sabo in kako izgleda (ter vpliva na nas), če tega nimamo. Več o tem si lahko preberete v prilogi.

Dogodek bo vodila Edita Zahirović, socialna pedagoginja in psihoterapevtka Transpersonalne kognitivne terapije.

Prosimo vas, da nam javite svojo udeležbo na elektronski naslov tea.cernigoj@drustvo-distrofikov.si, oziroma po telefonu na številko: 01/47 20 554 do ponedeljka, 22.2.2021.Po prijavi boste dobili potrditveno sporočilo, na dan predavanja pa povezavo za vstop v spletno aplikacijo (Zoom). Udeležba je brezplačna.

Vljudno vabljeni!