havisham and the laboratory essay republic day essay in english for kids essay on chuck berry up all night writing essay

Spletno predavanje »Kako se odzivamo na različne življenjske situacije«

Spletno predavanje »Kako se odzivamo na različne življenjske situacije«

Vabimo vas na dogodek z naslovom »Kako se odzivamo na različne življenjske situacije«, ki bo potekal v torek, 23.2.2021 ob 17. uri preko spletne aplikacije Zoom.

Na trenutno situacijo v pri nas in v svetu bomo pogledali z drugega zornega kota. Spoznali bomo pomen nas samih ter našega zaznavanja in odzivanja na katerokoli, nam pomembno, življenjsko situacijo. Govorili bomo tudi o tem, kako nam lahko pri tem pomaga stik s sabo in kako izgleda (ter vpliva na nas), če tega nimamo. Več o tem si lahko preberete v prilogi.

Dogodek bo vodila Edita Zahirović, socialna pedagoginja in psihoterapevtka Transpersonalne kognitivne terapije.

Prosimo vas, da nam javite svojo udeležbo na elektronski naslov tea.cernigoj@drustvo-distrofikov.si, oziroma po telefonu na številko: 01/47 20 554 do ponedeljka, 22.2.2021.Po prijavi boste dobili potrditveno sporočilo, na dan predavanja pa povezavo za vstop v spletno aplikacijo (Zoom). Udeležba je brezplačna.

Vljudno vabljeni!