Predavanje: Moje srečanje z obolenjem ALS

Predavanje: Moje srečanje z obolenjem ALS

V petek 19. marca 2021 ob 16. uri vas vabimo na srečanje Odbora za ALS, ki bo potekalo preko zoom aplikacije. Na tokratno srečanje se je povabilu prijazno odzvala dr. Vesna Radonjić Miholič, ki je bila zaposlena na Univerzitetnem rehabilitacijskem inštitutu Soča, kjer je vrsto let delala tudi z obolelimi z ALS in njihovimi svojci. Pogovarjali se bomo o čustvih in občutenjih, ki nas preplavijo, ko postavijo ALS diagnozo.

Prosimo vas, da svojo udeležbo sporočite na e-naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si . Po prijavi vam bomo na vaš e-naslov poslali povezavo do srečanja in navodila za sodelovanje. Zoom aplikacije ni potrebno imeti naložene na računalniku, sodelovanje je možno preko brskalnika.

Prisrčno vabljeni.