Srečanje Odbora za ALS

Srečanje Odbora za ALS

V okviru rednega mesečnega srečanja Odbora za ALS vas v petek 21. maja 2021 ob 16. uri vabimo na zoom FIZIO SVETOVALNICO, na kateri nas bo višja fizioterapevtka Martina Sardoč s preprosto razlago in praktičnim prikazom seznanila, kako si lahko v domačem okolju pomagamo pri težavah zaradi zmanjšane gibljivosti, zakrčenosti, prisilne drže, otekanja.
Gospa Martina Sardoč je kot vodja fizioterapije zaposlena v Domu dva topola v Izoli in ima dolgoletne izkušnje z rehabilitacijo distrofikov in ALS obolelih. Na srečanju bo odgovarjala na vaša vprašanja, ki jih lahko zastavite v naprej že ob prijavi, ali kasneje na srečanju. Prosimo vas, da svojo udeležbo in morebitna vprašanja sporočite na e-naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si.

Prisrčno vabljeni!