Spletni pogovor o športu distrofikov

Spletni pogovor o športu distrofikov

Na pobudo našega člana Oliverja organiziramo spletni pogovor o športu distrofikov. V zanimivi debati bodo sodelovali športniki distrofiki Mojca Sušec, Nataša Bartol, Oliver Jangelov, Ivo Jakovljevič, Niko Čižek, Matjaž Bartol in Klemen Dimnik ter vrhunska športnika smučarska skakalka Špela Rogelj in hokejist Žiga Pešut. Pogovor bo moderiral Žiga Gombač, pisatelj, medijski multipraktik in ultramaratonec.

Pogovor bo potekal v živo in preko zooma v sredo 26. maja 2021 ob 15. uri. Odločitev o sodelovanju na pogovoru lahko posredujete na andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si . Po prejemu prijave vam bomo posredovali povezavo na zoom srečanje.

Prisotni športniki bodo z nami delili svoja razmišljanja o športu in odgovarjali na naša vprašanja.

Športni pozdrav!