Srečanje Odbora za ALS

Srečanje Odbora za ALS

V okviru Odbora za ALS vas vabimo v petek, 17. decembra 2021, ob 16. uri

na zoom predavanje z naslovom

ČUSTVENI IN DOŽIVLJAJSKI VIDIKI SOOČANJA Z IZGUBO ZDRAVJA

mag. Urše Marn Kosin, socialne pedagoginje in integrativne psihoterapevtke.

 

Na srečanju se bomo pogovarjali o poti spoprijemanja z izgubo zdravja. Kljub zelo intimni izkušnji vsakega posameznika, so si nekatera doživljanja in čustva obolelih tudi podobna. Govorili bomo o doživljanjih, čustvih in potrebah, s katerimi se oboleli srečujejo v določenih obdobjih, ki si sledijo v času po prejetju diagnoze.  Dotaknili se bomo tudi tistega dela sebe, ki ga nosi v sebi vsak izmed nas, to je tisti negujoči, skrbni, sprejemajoči in pomirjujoči del sebe.

Prosimo vas, da svojo udeležbo sporočite na e-naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si. Po prijavi vam bomo na vaš e-naslov poslali povezavo do srečanja.

Za dodatne informacije smo vam na voljo vsak delovni dan med 9. in 12. uro na telefonski številki 01/47 20 513 ali po e-pošti andreja.sustar@drustvo-distofikov.si.

Veselimo se srečanja in vas lepo pozdravljamo.