Posamično državno prvenstvo distrofikov v šahu 2022

Posamično državno prvenstvo distrofikov v šahu 2022

Spoštovane šahistke in šahisti,

tudi v letošnjem letu bomo v sodelovanju z Zvezo za šport invalidov Slovenije izvedli posamično državno prvenstvo distrofikov v šahu za leto 2022 (ločeno v ženski in moški kategoriji). Po dveletnem premoru, bo tekmovanje ponovno potekalo v Domu dva topola v Izoli, in sicer od petka 25. do nedelje 27. marca 2022. Pričelo se bo v petek, 25. marca, ob 17.00 uri, z žrebom in odigranim 1. krogom.

Distrofike šahiste vabimo, da se tega turnirja udeležite in nam NAJKASNEJE DO ponedeljka, 21. marca 2022, na naslov našega društva ali po elektronski pošti na naslov tamara.horvat@drustvo-distrofikov.si pošljete izpolnjeno prijavnico.

Za vse šahiste in po potrebi za njihove spremljevalce bo v Domu dva topola v Izoli zagotovljeno brezplačno bivanje in prehrana.

 

Športen pozdrav.