Razpis za oskrbovana stanovanja Stanovanjskega sklada RS

Razpis za oskrbovana stanovanja Stanovanjskega sklada RS

Vse, ki rešujete svoje stanovanjsko vprašanje in do sedaj na razpisih za dodelitev neprofitnega najemnega stanovanja niste bili uspešni, obveščamo o prostih stanovanjskih enotah Stanovanjskega sklada Republike Slovenije, ki se nahajajo v Ljubljani – stanovanjska soseska Novo Brdo: Iskalnik stanovanj (stanovanjskisklad-rs.si). Prav tako vas obveščamo o razpisu za oskrbovana stanovanja namenjena osebam nad 65 let na Brdu. Povezava do razpisa http://www.oskrbovana.ssrs.si/lokacija/2

Za vsako stanovanjsko enoto si lahko ogledate podrobnosti o njej in najemnino, poleg te pa je potrebno vzeti v obzir, da bivanje bremenijo tudi obratovalni stroški.  Najemnine so znatno nižje od tržnih, dodatno pa si pomoč pri plačevanju najemnine lahko zagotovite s subvencijo tržne najemnine (najemnina je v skladu z zakonodajo definirana kot tržna). Povezava do pojasnil glede subvencije najemnine: Imam težave s plačevanjem najemnine. Kaj lahko naredim? (najemniski-sos.si)

Rok za oddajo prijave je 25.05.2022, rok za dopolnitev prijave 28.05.2022, izbor najemnikov bo znan 16.06.2022.