Srečanje Odbora za ALS

Srečanje Odbora za ALS

V okviru rednega mesečnega srečanja Odbora za ALS

vas v petek, 21. aprila 2023, ob 16. uri, vabimo na delavnico

FIZIOTERAPIJA V DOMAČEM OKOLJU

 

Delavnica bo potekala v prostorih Društva distrofikov Slovenije, na Linhartovi 1, v Ljubljani,  3. klet.

Dipl. fizioterapevta Niko Jevnikar in David Brec  bosta predstavila in s praktičnim prikazom udeležence seznanila, kako si lahko v domačem okolju pomagate pri težavah zaradi zmanjšane gibljivosti, zakrčenosti, prisilne drže, otekanja. Prikazala bosta tehnike spremembe položaja v postelji, presedanje iz postelje na invalidski voziček in rokovanje s sobnim in stropnim dvigalom.

Niko Jevnikar in David Brec sta zaposlena kot fizioterapevta v Domu dva topola v Izoli in imata večletne izkušnje s fizioterapevtsko obravnavo ALS obolelih. Na delavnici bosta odgovarjala tudi na vaša vprašanja, ki jih lahko posredujete v naprej na naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si

Prosimo vas, da svojo udeležbo na delavnici sporočite na telefonsko številko 01/47 20 513,  na delovni dan med 9. in 12. uro, ali po e-pošti andreja.sustar@drustvo-distofikov.si.

Za dodatne informacije smo vam na razpolago na zgoraj omenjenih kontaktih.

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo.