Srečanje Odbora za ALS

Srečanje Odbora za ALS

V A B I L O

na redno mesečno srečanje Odbora za ALS v

petek, 26. maja 2023, ob 16. uri, preko zoom aplikacije.

Majsko srečanje je namenjamo medsebojnemu spoznavanju, druženju in klepetu. Prisrčno vabljeni vsi, oboleli in svojci, tisti, ki vam je bila diagnoza postavljena pred kratkim kot tisti, ki se že dalj časa soočate z obolenjem. Srečanje je priložnost, da si podelimo izkušnje in podporo tej novi življenjski situaciji.  Društvena strokovna sodelavka bo na voljo tudi za vaša morebitna vprašanja.

*     *     *     *     *

Prosimo vas, da svojo udeležbo sporočite na e-naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si. Po prijavi vam bomo na vaš e-naslov poslali povezavo do srečanja in navodila za sodelovanje. Za dodatne informacije smo vam na razpolago vsak delovni dan med 9. in 12. uro na telefonski številki 01/47 20 513 ali po e-pošti.

Veselimo se srečanja in vas lepo pozdravljamo.