SOČA OUTDOOR, Parafestival 2023

SOČA OUTDOOR, Parafestival 2023

VABIMO VAS NA POHOD

V NEDELJO, 2. JULIJA 2023

v sklopu SOČA OUTDOOR, Parafestival 2023 – Vključujem/Športni dan za vse

Ob Soči: Most na Soči – sotočje Tolminke in Soče

 

Zborno mesto je parkirišče Modrej, Most na Soči ob 9. uri,  start pohoda je ob 9.30 uri!

Opis poti pohoda: pohod z invalidskimi vozički in parakolesi med Mostom na Soči in Sotočjem po levem bregu Soče, in sicer po novo zgrajeni kolesarski stezi. Pohod je primeren za uporabnike invalidskih vozičkov in manj pripravljene pohodnike. Pot je dolga približno 4 km in se skoraj ves čas vije ob Soči.

Prijave se zbirajo do PONEDELJKA, 26. junija preko spletne e-prijave (pritisni nanjo!) ali pisne prijave s prijavnico.

Prevoz:

Prosimo, da na prijavnici jasno označite vrsto prevoza: lasten, organiziran s kombiji ali koriščenje avtobusnega prevoza. Avtobusni prevoz je samo za »hodeče«: odhod iz Domžal ob 6.10, iz pred Koloseja ob 6.30.

Spremljevalni kombi zapelje pohodnike, ki pridejo z lastnim prevozom, k zbornemu mestu.

Organizator prosi, da javite svoj namen čim prej, da lahko organiziramo spremljevalce, prevoz …

Število prostih mest je omejeno, zato morate počakati na potrditev organizatorja, da bo vaša prijava za  pohod sprejeta. S prejetjem potrditve, boste zagotovo vedeli, da je vaša prijava uspešno oddana in da se boste  lahko udeležili pohoda. Pohodniki, ki rabijo prevoz s kombijem, boste o času odhoda obveščeni dva 2 dni prej. Odjavo obvezno sporočiti vsaj tri 3 dni pred pohodom.

Pohod bo izveden samo v lepem vremenu – morebitno odjavo javimo najkasneje en 1 dan prej.

 

Akcije Odločen korak, AMA in IOS

Pohod med Mostom na Soči in Sotočjem po desnem bregu Soče pod Bučenico, po planinskih poteh. Pohod je primeren za pohodnike, ki zmorejo do dve uri in pol hoje po planinski poti. Kontakt: inplaninec@pzs.si

 

PROGRAM ZA PARAFESTIVAL – VKLJUČUJEM – Odkrijte čudovito dolino Soče! (soca-outdoor.com)

Poleg pohoda so na voljo še druge aktivnosti (rafting, veslanje, vožnja s supom – z invalidskim vozičkom ali brez, paraplezanje in lokostrelstvo). Izpolnite njihovo prijavnico Parafest 2023

 

V kolikor imate še kakšno vprašanje, pišite organizatorju na e-naslov: gogo@pzs.si ali na gsm: 031 536 573 – Stojan.