Jesenski oddih v Domu dva topola

V Domu dva topola v Izoli so pripravili poseben otvoritveni paket

JESENSKI ODDIH

5 dni (4 nočitve s terapijami)

člani Društva distrofikov Slovenije – 450 €
individualni – 510 €

akcija velja od 6.11. do 22.12.2023

V ceno je vključeno:

• 4 x nočitev v dvoposteljni sobi4 x polpenzion – samopostrežni zajtrk in večerja
  • neomejeno kopanje v notranjem bazenu
  • dnevni vstop v fitness
  • vstop v hotelske savne
  • posvet pri zdravstvenem delavcu (15 min)
  • 3 x individualna obravnava glede na vaše zdravstveno stanje in pripravljenost (45 min)
  • 2 x delna klasična masaža (30 min)
  • jutranje skupinske dihalne vaje
  • fizioterapevtsko poročilo

Doplačila:

• turistična taksa 2,50 € /oseba /dan
  • prijavnina 1 € /oseba /dan
  • samouporaba sobe + 25%
  • doplačilo za kosilo 18 €
  • organizirani izleti obalnih mest, zaledja, možnost daljšega poldnevnega ali celodnevnega izleta
  • 10 % popust na dodatne fizioterapevtske in wellness storitve
  • osnovna nega in fizična pomoč

Spremljevalec v dvoposteljni sobi
vključen polpenzion in brez terapevtskih storitev
240 € za 4 noči

POTRDITEV REZERVACIJE
1. Za potrditev rezervacije se šteje plačilo zahtevane akontacije 50%vrednosti rezervacije. V primeru neplačila zahtevane akontacije, bomo smatrali, da ponudba ni bila sprejeta in bo avtomatsko preklicana.
2. Pomembne informacije
V primeru velike zasedenosti hotela je potrebna rezervacija termina bazena in savne. Za več informacij se obrnite na osebje recepcije.
Za rezervacijo fizioterapevtskih in wellness storitev je potrebna predhodna rezervacija po elektronski pošti (recepcija@dtrslo.si) ali po telefonu na številko+386 5 66 00 500.

PARKIRANJE V PARKU RESORTA
Doplačilo 5 EUR na dan (do zapolnitve vseh razpoložljivih mest). Rezervacija parkirnega mesta ni možna.

ODPOVED REZERVACIJE
Plačnik ima pravico do odpovedi rezervacije. Odpoved mora biti poslana vpisni obliki oz. preko elektronske pošte najkasneje 7 dni pred datumom prihoda.
V primeru pravočasne odpovedi rezervacije je plačnik upravičen do povračila celotnega vplačila akontacije oz. vplačila celotnega bivanja.
V primeru, da plačnik odpove rezervacijo izven odpovednega roka mu bo hotel zaračunal stroške v višini 30 % vrednosti rezervacije.
V primeru odpovedi na dan prihoda ali neprihoda, si hotel pridržuje pravico zaračunati stroške v višini 100% celotnega bivanja brez turistične takse in prijavnine.

OBRAČUN STORITEV
Obračun celotnih rezerviranih storitev se poravna ob prihodu. Za vse naknadne storitve vas bomo prijazno povabili na obračun vsakih 7 dni, v primeru krajšega bivanja se le-te poravnajo od odhodu.

Dodatne informacije : 05 66 00 500

Rezervacije: rezervacije@dtrslo.si | www.dtrslo.si