Srečanje Odbora za ALS

Srečanje Odbora za ALS

V A B I M O

na predavanje v okviru rednega mesečnega srečanja Odbora za ALS v

petek, 17. novembra 2023, ob 16. uri, preko zoom aplikacije, z naslovom

PREVENTIVNI PRISTOPI PRI PREPREČEVANJU RAZJEDE ZARADI PRITISKA,

Tatjane Dvoršak, dipl. m. s., koordinatorke internističnega področja v Splošni bolnišnici Celje.

 

Na srečanju bodo predstavljene značilnosti razjede zaradi pritiska, kateri so dejavniki tveganja za nastanek, kako prepoznati spremembe na koži, kako negovati kožo in kaj  lahko sami naredimo, da preprečimo njihov nastanek. Gospa Dvoršak bo predstavila tudi razliko med inkontinenčnim dermatitisom in razjedami zaradi pritiska.

 

Gospa Dvoršak ima bogato strokovno znanje in ogromno praktičnih izkušenj. Del predavanja bo namenjeno tudi vašim vprašanjem, ki jih lahko posredujete v naprej na naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si . 

*     *     *     *     *

Prosimo vas, da svojo udeležbo sporočite na e-naslov andreja.sustar@drustvo-distrofikov.si. Po prijavi vam bomo na vaš e-naslov poslali povezavo do srečanja in navodila za sodelovanje. Za dodatne informacije smo vam na razpolago vsak delovni dan med 9. in 12. uro na telefonski številki 01/47 20 513 ali po e-pošti.

Veselimo se srečanja in vas lepo pozdravljamo.