Zoom potopisno predavanje Pot okoli sveta

Zoom potopisno predavanje Pot okoli sveta

Vljudno vas vabimo na potopisno predavanje POT OKOLI SVETA,

v četrtek, 14.3.2024, ob 18. uri, preko Zoom-a.

“Potovanje – te pusti brez besed, na to pa te spremeni v pripovedovalca zgodb.” – Ibn Batuta

Ste kdaj sanjali, da bi odpotovali in obkrožili svet? Ko se prikaže takšna priložnost, se jo splača izkoristi. Prisluhnite potopisu in spoznajte, kako je spakirati nahrbtnik in se zgolj z nekaj idejami, izbrano smerjo potovanja, par letalskimi kartami v žepu in odprto glavo odpraviti na spontano samostojno potovanje preko Severne Amerike, Tihega oceana, Azije in Bližnjega Vzhoda ter se poln vtisov vrniti v domovino.

Svojo popotniško izkušnjo delil član našega društva Jakob Merljak.

Če so vas zgornje vrstice pritegnile, vas prosimo, da nam do srede, 13.3.2024 javite svojo udeležbo na elektronski naslov tamara.horvat@drustvo-distrofikov.si , oziroma po telefonu na številko: 01/ 47 20 559.

 

*prijavljeni na potopisno predavanje boste ZOOM povezavo prejeli  v četrtek, 14.3.2024 dopoldan po e-mailu*

 

Vljudno vabljeni.

Strokovna sodelavka

Tamara Horvat Madjar