Posamično državno prvenstvo distrofikov v šahu za leto 2024

Posamično državno prvenstvo distrofikov v šahu za leto 2024

V sodelovanju z Zvezo za šport invalidov Slovenije organiziramo

POSAMIČNO DRŽAVNO PRVENSTVO DISTROFIKOV V ŠAHU ZA LETO 2024

5.4.2024 do 7.4.2024

Dom dva topola, Izola

  

Posamično državno prvenstvo distrofikov v šahu bo izvedeno ločeno v ženski in moški kategoriji. V primeru, da v ženski konkurenci ne bo prijavljenih vsaj 6 tekmovalk, bo tekmovanje izvedeno v enotni konkurenci.

Pričetek turnirja bo v petek, 5. aprila 2024, ob 17.00 uri, z žrebom in odigranim 1. krogom, zaključek pa v nedeljo, 7. aprila, s podelitvijo priznanj in kosilom.

Prihod udeležencev v Dom dva topola, Izola, je v petek od 15.00 dalje. Za šahista in po potrebi  enega spremljevalca, bo v Domu dva topola zagotovljeno brezplačno bivanje in prehrana. Prevozi bodo izvedeni v skladu z možnostmi službe prevozov.


Spoštovani,

vabimo vas, da se  turnirja udeležite in nam NAJKASNEJE DO petka, 29. marca 2024, pošljete izpolnjeno in podpisano prijavnico po pošti na naslov Društvo distrofikov Slovenije, Linhartova 1, 1000 Ljubljana, ali po elektronski pošti na tamara.horvat@drustvo-distrofikov.si

Veselimo se srečanja in vas lepo pozdravljamo.

 

Strokovna sodelavka

Tamara Horvat Madjar