Šahovski turnir 2017 za distrofike

Šahovski turnir 2017 za distrofike

Leto se je obrnilo in prišel je čas, ko se šahovski entuziasti med distrofiki prijavljajo na posamično šahovsko prvenstvo distrofikov Slovenije. Tudi letos ga organiziramo v sodelovanju z Zvezo za šport invalidov Slovenije – Paraolimpijskim komitejem, a tokrat skupaj ženske in moški v isti kategoriji, razglasitev uvrstitev in podelitev priznanj pa bo ločena za žensko in moško kategorijo. Prvenstvo bo potekalo v Domu dva topola v Izoli, in sicer od 7. do 9.4.2017. Z žrebanjem in nato odigranim 1. krogom, se bo turnir začel v petek ob 17.00 uri.

Vabimo vse distrofike šahiste, da se tega turnirja udeležite in nam NAJKASNEJE DO 3.4.2017 vrnete izpolnjeno prijavnico (DOC ali PDF) po navadni ali e-pošti. Za vse šahiste in po potrebi za njihove spremljevalce bo zagotovljeno bivanje in prehrana. Prosimo vas, da nam v primeru potrebe po prevozu od Ljubljane do Izole to sporočite, prav tako najkasneje do 3.4.2017.